Šis pārlūks netiek atbalstīts! Lūdzu, atjauniniet to!

Sīkdatnes politika

Sīkdatnes politika

Sīkdatnes (cookies) ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org


Kā mēs izmantojam sīkdatnes?


Mēs izmantojam sīkdatnes (mazus teksta failus, kas tiek saglabāti ierīcē), lai nodrošinātu un tālāk attīstītu mūsu pakalpojumus. Mēs tās izmantojam, lai personalizētu saturu un mārketinga mērķauditoriju. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam labāk nodrošināt reāllaika un personalizētus pakalpojumus, piedāvājot Jums interesējošu saturu.


Sīkdatnes nekādā veidā nekaitē Jūsu ierīcei vai datiem, kas tajā glabājas.


Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes, piemēram, izmantojot pārlūkprogrammas pārvaldības funkcijas. Plašāku informāciju par sīkdatnēm var atrast katras pārlūkprogrammas konfidencialitātes aizsardzības vai instrukciju dokumentos. Ņemot vērā, ka sīkdatnes nosaka noteiktu pakalpojumu funkcijas, sīkdatņu atspējošana un dzēšana (pārlūkprogrammā un citās izvēlnēs) var vājināt funkcionalitāti un lietotāja saskarsmi ar AFB sniegtajiem tiešsaistes pakalpojumiem. Piemēram, Jūs nevarat pierakstīties tiešsaistes pakalpojumam vai izmantot visas tā funkcijas, kā arī Jūs varat zaudēt noteiktus iestatījumus.


Papildu informāciju par mūsu lietotajām sīkdatnēm un to pārvaldību Jūs varat atrast šeit:

 • Internet Explorer pārlūkprogramma
 • Google Chrome pārlūkprogramma
 • Mozilla Firefox pārlūkprogramma

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai


Izmantojot tīmekļa vietni www.letapolise.lv, jūs piekrītat, ka mēs:​

 • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu;
 • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni;
 • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma.
 • neturpiniet lietot mūsu tīmekļa vietni, ja nevēlaties, lai sīkdatnes, kas ir saistītas ar mūsu tīmekļa vietni, ir ierakstītas Jūsu datorā vai mobilajā tālrunī.

Trešo personu pārvaldītās www.letapolise.lv sīkdatnes


Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

 • Obligātās sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai Jūs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos. Šīs sīkdatnes identificē Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt Jums nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus vai pieslēgšanos profilam vai pakalpojuma pieteikšanu. Šīs sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.
   
 • Funkcionālās sīkdatnes
  Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi vai uz laiku.
   
 • Analītiskās sīkdatnes
  Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm mūsu vietā saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Adwords.


Kā atteikties no sīkdatņu saņemšanas?


Pat ja sākumā piekrītat sīkdatņu saglabāšanai, varat bloķēt tās vai izdzēst no savas ierīces jebkurā laikā, izmantojot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. Lielākajai daļai pārlūkprogrammu var norādīt, ka nevēlaties saņemt sīkdatnes vispār vai tikai no kādas specifiskas tīmekļa vietnes. Visas mūsdienu pārlūkprogrammas ļauj mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē.

Kā nopirkt OCTA

Uztici apdrošināšanas jautājumus profesionāļiem un piesakies bezmaksas tirgus salīdzinājumam!

Vēlos saņemt