Šis pārlūks netiek atbalstīts! Lūdzu, atjauniniet to!

OCTA polise 2 minūtēs

OCTA polise 2 minūtēs

Programma „Saņem OCTA polisi 2 minūtēs”, turpmāk tekstā – Programma, ir Portāla (www.letapolise.lv) bezmaksas pakalpojums. SIA „Apdrošināšanas un Finansu brokers” piedāvā Programmu, Portāla lietotājiem, ar mērķi celt klientu apkalpošanas kvalitāti un nodrošināt operatīvu OCTA polišu tirdzniecību mājas lapā www.letapolise.lv.

Programma ir attiecināma uz visiem lietotājiem, kuri Portālā pasūtījuši OCTA polises no sekojošām apdrošināšanas sabiedrībām – AAS Balta, ADB Gjensidige Latvijas filiāle, AAS BTA Baltic Insurance Company, ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle, AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams un veikuši OCTA polises apmaksu ar karti vai ātrajiem maksājumiem.

Iegādājoties apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS Latvijas filiāle OCTA polisi, neatkarīgi no izvēlētā maksājuma veida (apmaksa veikta ar karti vai ātrais maksājums) OCTA polise stāsies spēkā 2 stundas pēc tās noformēšanas.

Gadījumā, kad OCTA polises spēkā stāšanas datums ir nākamā diena vai kāda cita diena pēc nākamās, Portāls garantē, ka OCTA polise stāsies spēkā nekavējoties ar esošās polises beigu termiņu.

Izņēmums ir gadījumi, kad apdrošināšanas sabiedrību Webservisi neatbalsta OCTA polišu izdošanu, piemēram, pielietojama invalīda atlaide, transportlīdzeklis, kas tiek apdrošināts izmantojot rēķins – uzziņa vai iegādes dokumentu datus. Šajos gadījumos sazinieties ar mūsu apdrošināšanas speciālistu (Mob. tālr.: +371 27888822 WhatsApp: +371 29450716).

Portāla lietotājiem garantējam, ka katru darba dienu (darba laikā no plkst. 09:00-18:00) izsniegsim OCTA polisi, un tā stāsies spēkā 2 minūšu laikā no brīža, kad maksājums saņemts un fiksēts SIA „Apdrošināšanas un Finansu brokers” bankas kontā.

Portāla operators negarantē, ka Portāls darbosies bez kļūdām un/vai traucējumiem. Programmu nav iespējams īstenot un tā nav spēkā gadījumos, kas saistīti ar tehniskajām kļūdām un/vai programmnodrošinājuma darbības traucējumiem, kad apdrošināšanas sabiedrību Webservisi to neatbalsta vai ir traucēta maksājumu apstrādes sistēmu darbība.

Plašāk skatīt - Portāla lietošanas noteikumi.

alt

Pērc OCTA polisi un mēs ziedosim!

Letapolise.lv turpina iesākto tradīciju un ziedo 1% no polises cenas labdarības projektiem. Mēs piedāvājam Jums izvēlēties (veicot polises apmaksu), kuram mērķim tieši mums ziedot!

Šis ziedojums neietekmēs Jūsu polises cenu.